Menu studijos


Dov
Sveiki, paragaves menu Lietuvoje. Nusprendziau kelt sparnus is cia ir ieskoti studiju uzsienyje. Kapstausi internete apie metus, bet nelabai sekasi su paieskomis. Todel, paklausiu gal kas zinos is cia esanciu. Kur galima rasti studijas anglu kalba, iki 1000 euru ir grafikos (printmaking, graphic arts, etching) arba iliustracijos specialybe. Prasau nesiulyti skandinavijos ir Didziosios Britanijos, ir Airijos. Labiausiai domina, Olandija, Vokietija, Prancuzija, Belgija, Italija, Sveicarija, Kanada.. Gal esu per isrankus savo uzsibreztam tikslui..

Aciu.
 
Blur
Prancūzijoje studijų anglų kalba nėra. Italijoj taip pat reikėtų mokytis valstybine kalba, ne anglų. Apie kitas šalis nežinau.
Šiaip nemanau, kad skandinavijos šalyse mokytis blogai, nesuprantu, kodėl baidaisi. Pavyzdžiui, Suomijoje mokslas yra nemokamas, ir, tarkim, Menų ir dizaino universitete Helsinkyje gali mokytis anglų kalba. Bėda tik ta, kad pragyvenimas ten brangus. Tačiau dirbant viskas įmanoma.
 
gitaja
Lietuvoje stojant į menų sritį reikia stojamųjų egzaminų, o gal žinot kaip užsienyje? Ar ten irgi yra stojamieji egzaminai? Jei taip, tai kaip juos laikyti?
 
monika1226
kur galima rasti studijas skulpturos specialybe? is anksto aciuuu..
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]