Klausimai apie Panevežio kolegiją


Inga
Sveiki,noriu įstoti i pedagogika.motyvacini išlaikiau.Egzaminai nėra geri rusu 4.biologija 6.liet.test 5.liet.inter 6.ir nepavyksta nes mažai balų tik 3,72.Ar dar yra galimybė įstoti i pedagogika?Jei ne i kokia sryti turiu galimybę?
Panko
Sveiki Inga, dėl galimybės studijuoti Panevėžio kolegijoje teiraukitės tel. nr. Tel. (8 45) 46 77 87 arba atvykite adresu Laisvės a. 23-117 ir aptarsime visas studijų galimybes.
Deividas
Sveikinu įstojau į nefinansuojama vietą, ar galima po pusmečio istoti į VF vietą ir jei galima kaip ko reikia gerų pažymių ar būna koks testas ?
panko
Sveikas Deividai, dėl studijų Panevėžio kolegijoje teiraukis tel. nr. Tel. (8 45) 46 77 87 arba užsuk adresu Laisvės a. 23-117 ir tave tikrai pakonsultuos studijų karjero centro konsultantės.
korniuuk
Sveiki, norėčiau sužinoti paskutiniųjų įstojusių 2019m. konkursinius balus į logistiką ir ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, tiek į vf, tiek į vnf
panko
Sveiki, korniuuk, 2019 rezultatus galite peržvelgti čia: https://bakalauras.lamabpo.lt/bendrajame-priemime-stojantieji-su-aukstosiomis-mokyklomis-sudare-per-19-tukst-studiju-sutarciu/ . Jeigu turite daugiau klausimų, prašome kreiptis į Panevėžio kolegijos Studijų, karjeros ir užimtumo centro konsultantus.
Julija
Sveiki, kiek maždaug paskaitų Būna pirmakursiams ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ištęstiniuose studijose?
panko
Sveiki, Julija, įprastai semestre būna 5-6 dalykai.
Gabija
Sveiki. 2021 vasarą baigsiu pradinį ir priešmokyklinį ugdymą ir noriu persikvalifikuoti panevežio kolegijoje į ikimokyklinį ugdymą. Kada reikės teikti paraišką? Baigus? Ar šiais dar mokslo metais? Kada vyksta priėmimas ir kaip jis vyksta?
panko
Sveiki, Gabija, šiais klausimais kreipkitės į Studijų, karjeros ir užimtumo centro konsultantes šiais kontaktais: (8-45) 46 77 87, (8-607)961 56 arba el. paštu stojimas@panko.lt
Laura
Sveiki, noriu paklausti. Baigiau mokyklą tikrai ne geriausiais rezultatais, išsilaikiau tik du egzaminus. Noriu paklausti jeigu noriu stoti į valstybes nefinansuojama vietą, ar labai sunku bus mokytis ir išsilaikyti, jeigu mokykloje sekėsi prastai.. ? Noro mokytis yra. Norėčiau studijuoti iki mokyklinį ugdymą, arba burnos higieniste. Ačiū už atsakyma :)
Laura
Laura rašė: Sveiki, noriu paklausti. Baigiau mokyklą tikrai ne geriausiais rezultatais, išsilaikiau tik du egzaminus. Noriu paklausti jeigu noriu stoti į valstybes nefinansuojama vietą, ar labai sunku bus mokytis ir išsilaikyti, jeigu mokykloje sekėsi prastai.. ? Noro mokytis yra. Norėčiau studijuoti iki mokyklinį ugdymą, arba burnos higieniste. Ačiū už atsakyma :)
Taip pat noriu paklausti, jeigu stosiu į mokamą vietą ar yra koks balas? Ar užtenka tik lietuvių valstybinio egzamino?
panko
Sveiki, Laura, susisiekite su konsultantais tel. (8 45) 46 77 87
Andrius
Sveiki, ar tiesa, kad norint pas jus mokytis vnf užtenka 2 balų? Nes radau 2020 lentele kurioje taip rašo: BALAI PK. 4,3 (į vf ir vnf/st vietas); 2 (į vnf vietas)
panko
Sveiki, Andriau, priėmimo į Panevėžio kolegiją taisykles rasite čia: https://panko.lt/wp-content/uploads/2020/04/Priemimo-taisykles-2020.pdf
Monika
Sveiki, noriu sužinoti ar stojant į ikimokylinį nvf, po metų ar kada būtų galimybė perstoti į vf jeigu geri rezultatai ir tt?:)
panko
Sveiki, Monika, Šiuo klausimu prašau kreiptis į Studijų, karjeros ir užimtumo centro konsultantes šiais kontaktais: (8-45) 46 77 87, (8-607)961 56 arba el. paštu stojimas@panko.lt. Jos išsamiai atsakys į Jūsų klausimus.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]