Klausimai apie LVA


studente
LVA nebėra ( LSMU)todėl turbūt ir neatsakinėjama į klausimus
 
Solvitute
Laba diena, baigiu 10 kl ir stojuu gimnazija, norėčiau paklausti kokius dar mokslus reikia baigti norint įstoti į LAV?
 
Ervis
Sveiki,esu jau antrakursis veterinarines medicinos studentas.Istoti i maisto sauga daug lengviau negu i veterinarine medicina :) Kad gaut nemokama vieta VM jusu stojamasis balas turi buti nemaziau 17.5 P.S visi esat laukiami,atsiliepkit kas stojat i LSMU-VA labai idomu,busiu kuratorius kazkurios grupes,tad laukiu fuxukai jusu :D
 
Bodombastard
Sveiki, baigus Vilniaus kolegijoje Veterinarija yra tikimybė, kad galima bus įstoti į Lietuvos veterinarijos Akademija vf vietą?
 
Dovile
Sveiki ateinančiais metais eisiu į 12 klasę. Visų dalykų vidurkiai pas mane yra 9-10. Ir norėjau paklausti kur daugiau yra galimybių turėti darbo vietą ir uždirbti daugiau pinigų, veterinarijoje ar kinologijoje
 
Ainuxxx
Norėčiau paklausti kur galima studijuoti kinologija?
 
LAIMIS
Sveiki,kada bus vet akademijoje maisto saugos islyginamosios studijos .Noreciau studijuoti.
 
Zuikis
Norejau paklaust jai turi biologija -9 chemija -7 o lietuviu 7 ar yra galimybe istoti nemokamai ?
 
pingviniene
Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises arba psichologijos mokslus ?
 
Tomas
Studijuoju vet medicina 3 kurse,noreciau pereit i maisto sauga,bet turiu nemazai skolu,ar imanomas perejimas?
 
Maisto sauga
Laba diena, esu baigusi Veterinarine maisto sauga, jeigu reikia mokslu medziagos, padarytu darbu, konspektu, ataskaitu, pristatymu, kursiniu ir tt galite kreiptis, susitarsime ;) Taip pat galiu konsultuoti visais klausimais. Kreiptis - deimantestasiulyte@yahoo.com
 
Karolina
Sveiki,esu 11-toje klaseje ir pabaigusi mokykla noreciau istoti i medicinine veterinarija. Kaip minimaliai reikia islaikyti egzaminus, kad pas jus istoti NE i vf vieta? Ir ar didele konkurencija? Aciu uz atsakyma.
 
fausta
laba diena, noreciau stoti i veterinarija kokiu mokykliniu mokslu reikia
 
Vika
sveiki, kokia į LVA veterinarijos maisto saugos specialybės išlyginamųjų studijų priėmimo tvarka?
 
klausimas
Norėčiau paklausti ar verta rinktis vet mediciną,nes kiek girdėjau Lietuvoje veterinarams darbo perspektyvos yra mažokos ar tiesa?Kas studijuojat gal galit papasakoti apie studijas,kur maždaug galima dirbti po 5,5 metų studijų?
 
studente
Galimybių praktiškai nėra. Darbo vietų mažai, neišvengiamai dalis nueina kur papuola: Norvegija, Anglija, parduotuvės ir pan. Tikrai neapsimoka stot, be šansų ten.
 
Migluze
Inga . rašė: Laba diena,šiais metais įstojau i kolegiją valstybės finansuojama vietą, bendrosios praktikos slaugą. Jei kitais metais bandyčiau perstoti i LVA veterinarinę mediciną, ar yra galimybė persinešti savo studijų krepšelį? Perstoti bandyčiau su perlaikytais egzaminais.
Sveika, kokius egzaminus ir kiek procentu islaikei? :)
 
apgailetina
Portalas veikia, jaunimas domisi, klausineja, o universitetas nusispjauna, neatsakineja.... Gaila, kad tokia nepagarba zmonems, kurie nori taptu ju studentais.
 
Veterinarijos fakultetas
Sveiki LSMU Veterinarijos akademijos Veterinarijos fakultetas laukia Jūsų ir siūlo rinktis: Veterinarinės medicinos studijų programą- kuri yra patvirtinta Europos aukštųjų veterinarijos mokyklų asociacijos (EAEVE) ekspertų, diplomai pripažįstami visoje Europoje, išskirtinai plačios karjeros galimybės. Ko reikia stojant- tikrai aukštos motyvacijos, nes profesija išskirtinė. Veterinarinę maisto saugą ir Maisto mokslą- tapsite profesionaliais visuomenės sveikatą užtikrinančiais specialistais planuojančiais ir vykdančiais maisto gamybą bei maisto produktų kontrolę visoje maisto gamybos grandinėje. Jei Jums kiltų klausimų, maloniai atsakysiu į juos
 
Diana
Sveiki, planuoju studijuoti LSMU veterinariją, bet niekaip negaliu suvokti kaip skaičiuojamas tas konkursinis balas. Jeigu mano 2-asis dalykas yra matematika/chemija, matematiką laikau, bet pavyzdžiui chemijos ne, ir noriu, kad toje vietoje būtų metinis pažymys iš chemijos, ar tai įmanoma?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]