Klausimai apie LVA


LVA priėmimas
Kurios studijų programos kaina Jus domina?
 
LVA priėmimas
Idomu, kurios studijų programos kaina Jus domina?
 
LVA priėmimas
Įgijus felčerio kvakifikaciją ir norint įgyti veterinarijos gydytojo kvalifikaciją Jums reikia baigti veterinarinės medicinos studijų programą.
 
LVA priėmimas
Beta, kinologijos studijų programa kol kas neregistruota. Veterinarinės maisto saugos studijos vykdomos ir ištęstine (neakivaizdinė)studijų forma. Studijų trukmė 6 metai, vienerių studijų metų kaina 5070 litai.
 
Faustas
Laba diena. Per klaida LVA irasiau zemiau nei Veterinarijos kolegija ir istojau i ja. Mano KB 18,16 ar as turiu sansa per 2 etapa istoti VF vieta, ar visi pakviesti pasyrase sutartys.
Aciu.
 
dziulijux
Turiu klausima, jeigu as pasirinkau pagrindine kalba studiju metu vokieciu, ar neturetu priemimas imti vokieciu kalbos pazymio, o ne anglu, kuri ir yra paeme?
 
Gintare
Ar lb skiriasi LVA veterinarines maisto saugos studijos nuo KTU maisto technologija ir inzinerija? Ar tokios pacios karjeros galimybes?
 
dzoly
sveiki, pateikiau prasyma bendrabuciui gauti, noreciau paklausti, kaip suzinoti ar gavau ji, nes kai kurie jau gave. Aciu~
 
LVA priėmimas
Pirmakursių , gavusių vietą bendrabutyje, sąrašai bus skelbiami lva.lt svetainėje rugpjūčio antroje pusėje t. y. 08-16 d.
 
LVA priėmimas
Gintare, skiriasi dalykai, o konkursinio balo sandara ta pati (3 brandos egzaminai ir 1 metinis pažymys). Veterinarinės maisto saugos studijų programos absolventų pagrindinė darbo sritis maisto sauga visuose maisto tvarkymo etapuose.
 
mykolas
Ar metinis pazimys butinas A lygiu ar tinka ir B?
 
LVA priėmimas
Fausta, taip turite šansą įstotiį vf vietą.
 
LVA priėmimas
Gavusių benrdabutį sąrašai bus skelbiami 08-12-14 d. www.lva.lt tinklalapyje.
 
Inga .
Laba diena,šiais metais įstojau i kolegiją valstybės finansuojama vietą, bendrosios praktikos slaugą. Jei kitais metais bandyčiau perstoti i LVA veterinarinę mediciną, ar yra galimybė persinešti savo studijų krepšelį? Perstoti bandyčiau su perlaikytais egzaminais.
 
LVA priėmimas
Kurios studijų programos kaina jus domina?
 
LVA priėmimas
Rugile, perėjimas iš vnf į vf vietą peržiūrimas po dviejų studijų metų
 
LVA priėmimas
Mykolai, A lygiu metinis pažymys yra geriau.
 
pinakolada
laba diena,
sakete sarasai del bendrabuciu gavimo turi buti jau 12-14 dienomis. Kodel ju dar nera? Ar as ju nerandu?
 
Egle
Sveiki,
visada norejau mokytis veterinarineje medicinoje, o per paskutinius metus tas noras dar labiau sustiprejo. Siais metais baigiu studijas ir noreciau isbandyti jegas, stojany i vetrinarine medicina. Taciau mokykloje buvau pasirinkusi humanitarini profili ir nuo 11 klases nesimokiau nei chemijos nei matematikos. Laikiau istorijos, anglu mokyklinius egzaminus ir lietuviu valstybini. Kazkur esu girdejus, kad galeciau savarankiskai pasiruosus buvusioje m-kloje issilaikyti biologijos egzamina. Ar tai tiesa? jei taip, ar butu galimybe istoti i valstybes finansuojama vieta be chemijos, tik su biologijos mokykliniu egzaminu, ar reiketu issilaikyti valstybini?
 
Egle
Suklydau rasydama, noriu pasitaisyti, kad nuo 11 klases nesimokiau chemijos ir biologijos.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]