Klausimai apie LVA


Administratorius
Cia laukiami klausimai apie Lietuvos veterinarijos akademija
 
Tadas
sweiki..kaip ten del "maisto saugos" studiju..kokiu maziausiu ballu pernai istojo i nemokamas studijas?ir as lb sunku yra ten mokytis?:)Ta
 
Gabe
Kokius egzaminus reiketu išsilaikyti norint istoti i LVA ;]?
 
LVA priėmimas
Tadai, k/b 16,00. Nesunku
 
LVA priėmimas
Gabe, stojant į Lietuvos veterinarjos akademija reikia šiš dalykų valstybinių egzaminų: biologijos, chemijos, lietuvių kalbos. Užsienio kalbos įskaitomas metinis pažymys.Sekmės.
 
Mantelis4441
Sveiki, o gal galėtumėte plačiau papasakoti apie veterinarinės medicinos studijų visus penkis kursus, Ką mokosi ir pan.?
 
Karolina
O užsienio kalba gali būt vokiečių?
 
LVA priėmimas
Karolina, taip gali būti ir vokiečių kalba.
 
LVA priėmimas
Manteli, atvykite į atvirųjų durų dieną 03-31 d. 11 val.arba lankykite Akademijos svetainę www.lva.lt , nuorodoje stojantiesiems tenai rasite informaciją apie studijų programas
 
Abiturientas
Sveiki. Norejau issiaiskinti, ar stojant i veterinarijos medicina bus ziurima i atestata arba jo vidurkis tures itakos? Ir kiek yra vietu vet. medicinoje?
 
LVA priėmimas
Skaičiuojant konkursinį balą atestato vidurkis jokios įtakos neturi. Į veterinarinės medicinos studijas planuojama priimti 136.
 
Juste
Aš šiuo metu studijuoju KU, bet norėčiau perstoti į LVA į veterinarinę maisto saugą. Ar perstojant būtina išsibraukti iš sąrašų Klaipėdos universitete, ar tai nėra svarbu teikiant dokumentus?
 
LVA priėmimas
Juste, teikiant dokumentus tai nėra svarbu.
 
Juste
O galima perstojant pretenduoti į vf vietą LVA, jeigu būsiu baigusi 2 kursus vf KU?
 
Gintare
O ką galėtumėt papasakoti apie kinologijos studijas? Kokios perspektyvos? Kada bus aišku ar patvirtins? Ar konkursinis balas turėtų būti labai aukštas?
 
Gintare
Kinologijos bakalauro studijos – tai veterinarijos mokslų krypties universitetinė studijų programa, skirta rengti aukštos kvalifikacijos kinologijos specialistus, turinčius žinių apie šuns anatomiją, fiziologiją, elgsenos ypatumus, užkrečiamąsias ir neužkrečiamąsias ligas, jų profilaktiką bei pirminį gydymą, traumas ir chirurgiją, išmanančius atskirų šunų veislių veisimo, selekcijos, mitybos ir dresūros ypatumus, turinčius teisės, vadybos ir psichologijos žinių. Studijų trukmė 3,5 metų. Baigę kinologijos bakalauro studijas absolventai turės galimybę dirbti kinologais Valstybės sienos apsaugos tarnybose, muitinėse, policijoje, apsaugoje, taip pat kurti savo verslą, imtis konsultavimo veiklos, konsultuodami ir teikdami paslaugas veislynams, dresavimo mokykloms, gyvūnų globos namams, šunų augintojams, dirbti pašarų šunims gamybos įmonėse ir kt. Kol kas studijų programa neregistruota, sekite informaciją LVA tinklalapyje.
 
LVA priėmimas

Juste, viską apie studijų programų keitimą rasite ASMENS, STUDIJUOJANČIO VALSTYBĖS FINANSUOJAMOJE VIETOJE, STUDIJŲ PROGRAMOS KEITIMO TVARKOS APRAŠE . Žiūr. studijos .lt
 
Rynaldas
Laba diena, ar LVA organizuojamos pokolegines studijos? Domina maisto saugos specialybė.
 
rita
Sveiki, ar LVA organizuojamos pokoleginės studijos,Domina maisto sauga.
 
LVA priėmimas
Baigusiems kolegijas organizuojamos papildomos studijos.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]