Klausimai apie Šiaures Lietuvos kolegiją


ŠLK priėmimas
Atsakymas HEXER. Pas mus stodamas per LAMA BPO galite pretenduoti į valstybės nefinansuojamas studijas su studijų stipendija (vnf/st) - atitikmuo valstybės finansuojamai vietai. Tačiau aukštam konkursiniam balui gauti, turite turėti matematikos egzaminą (0,4 dedamoji). Antrasis reikalaujamas egzaminas yra IT arba fizika. Pretenduoti, žinoma, galite - bandykite. Į mokamą vietą galite stoti ir be šių egzaminų.
 
Partnerio pranešimas
Paulina
Laba diena. Gavau kvietimą studijuoti šioje kolegijoje. BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGA. Norėčiau daugiau informacijos, nes esu ne vietinė. Kaip čia su bendrabučiais, kiek studentų būtų šioje srityje. Ačiū
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas Paulinai: Paulina, Šiaurės Lietuvos kolegijoje nerengiami tokie specialistai, deja. Mano manymų maišote Šiaulių miesto kolegijas.
 
Partnerio pranešimas
:)
Sveiki. Norėčiau paklausti kokius egzaminus turėčiau lankyti mokykloje norint pas jus studijuoti Renginių Verslo Vadybą? Ir prašau jūsų plačiau apie šias studijas papasakoti :) kas bus dėstoma, kokiu laiku ir t.t. Ačiū!☺
 
:)
Be to negyvenu šiauliuose, todėl norėčiau pasidomėti dėl bendrabučių :) ir kiek kainuotų (primenu: renginių verslo vadybos) studijos? :) ačiū dar kartą!
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas :) - jeigu stosite per Bendrąjį priėmimą ir pretenduosite į studijų stipendiją, Jums reikalingi egzaminai: matematika (0,4), istorija arba geografija (0,2), užsienio k./biologija/geografija/istorija/IT (0,2) ir lietuvių k. (0,2). Plačiau apie programą ir dėstomus dalykus galite skaityti http://www.slk.lt/rengini%C5%B3-verslo-vadyba, o asmeniškai atsakysiu į kitus klausimus pvz. apie laiką el.paštu budryte.kristina@slk.lt, nes nenurodėte kokia studijų forma domitės. Vykdome ir tiesioginį priėmimą, reikia tiesiog atvykti į kolegiją.
 
Partnerio pranešimas
ŠLK priėmimas
:) rašė: Be to negyvenu šiauliuose, todėl norėčiau pasidomėti dėl bendrabučių :) ir kiek kainuotų (primenu: renginių verslo vadybos) studijos? :) ačiū dar kartą!


Savo bendrabučio Kolegija neturi. Patedame apsigiventi kitų aukštųjų mokyjlų bendrabučiuose. Kilus klausimams rašykite el.paštu budryte.kristina@slk.lt
 
Partnerio pranešimas
Akvilė
Sveiki, į kokią specialybę galima pas jus įstoti, turint matematikos, geografijos, anglu k. ir lietuviu k. valstybini egzamina?
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas Akvilei: Sveiki, pretenduojant stoti per Bendrąjį priėmimą (jeigu norite gauti studijų stipendiją - vnf/st) galite rinktis Verslo vadybą, Renginių verslo vadybą, Finansinių institucijų ekonomiką. Stojant į mokamas vietas galima rinktis iš visų mūsų specialybių - www.slk.lt.
 
Partnerio pranešimas
Emilija
Sveiki, mane domina nuotolinės teisės studijos. Ar reikia kartais atvykti į kolegiją, ar viskas vyksta nuotoliniu būdu? Taip pat, ar pakankamai informacijos, mokymosi medžiagos suteikiama nuotilinių studijų studentams? Ačiū labai.
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas Emilijai: priėmimui prašome atvykti į Kolegiją. Studijų programa pilnai nuotolinė, todėl mokamosios medžiagos pilnai studijoms užtenka.
 
Partnerio pranešimas
KarolinaRaliene
Sveiki ka galeciau studijuoti su lietuviu mokykliniu ir istorija valstybiniu
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas KarolinaRaliene: galėtumėte studijuoti visas mūsų specialybes mokamose studijų vietose pagal tai, kuri labiausiai patinka. Istorijos egzaminas yra pagrindinis egzaminas (0,4) stojant į Teisės studijas, pretenduojant į studijų stipendiją (vnf/st) - reikia dalyvauti Bendrąjame priėmime per LAMA BPO.
 
Partnerio pranešimas
Tadas
Pas jus norint stoti i mokama verslo vadybos vieta nebutinas matematikos egzaminas galeciau istoti su istorijos anglu ir lietuviu??
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas Tadui: į mokamas studijas stojant nebūtinas matematikos egzaminas.
 
Partnerio pranešimas
Ras
Kaio vyksta istestines studijos? Ar dirbant imanoma suderinti moksla su studijomis? Su lietuviu biologija ir daile mokomas studijas ka galite pasiulyti?
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas Ras: ištęstines studijos vykdome savaitgaliais, vidutiniškai 12-a savaitgalių per metus. Tikrai taip, puikiai tinka derinti su darbu. į mokamas vietas priimsime ir su tokiais egzaminais. Plačiau www.slk.lt-stojantiesiems.
 
Partnerio pranešimas
ausra
sveiki kur butu galima istoti su 2 egzaminais technologiju mokykliniu ir lietuviu kalbos mokykliniu mokykla baigiau 1012
 
ŠLK priėmimas
Atsakymas Ausrai: galite stoti į mokamas studijas visų mūsų specialybių: plačiau www.slk.lt/studijų programos.
 
Partnerio pranešimas
Raimonda
Laba diena, ar galėčiau studijuoti jūsų kolegijoje teisę (vnf),jei mano konkursinis balas-1,28: lietvių ir lit. 6 mokyklinis, anglų valstybinis 32 ( metinis 7 b2),istorija metinis 8 b lygis, geografija metinis 7 b lygis. Ar vykdysite papildomą priėmimą, nes pagrindinio priėmimo prašyme jūsų nebuvau įrašiusi? Gal galima pateikti dokumentus tiesiogiai? Ačiū.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]