Klausimai apie Verslo ir vadybos akademija


Administratorius
Cia laukiami klausimai apie Verslo ir vadybos akademija
 
jiii
koks minimalus balas i nemokamas ir koks i mokamas studijas?
 
VVA
Minimalus balas į valstybės finansuojamas vietas priklausys nuo bendrojo priėmimo rezultatų. Pernai į valstybės finansuojamas vietas įstojo su 16,6 balo, o į mokamas vietas balas priklauso nuo norinčiųjų skaičiaus.
 
Deimuska
Ar sunki ta vadyba studijuoti?:)
 
VVA priemimas
Esminis dalykas renkantis studijas, žinoti, ką norėtum veikti jas baigęs, kiekvienas turi atrasti savo, o lengva ar sunku, jau tuomet sprendžiate patys. Tačiau jei pasirenkate tai ką mėgstate, tuomet būna įdomu, bet nesunku!
 
janichka
o kiek kainuoja pas Jus nuolatines studijos metams?
 
vaiga
o kokie reikalingi egzaminai verslui ir vadybai?
 
VVA priemimas
Nuolatinių studijų metų kaina yra 6200 Lt, tai pusmečio 3100 Lt
Ištęstinių studijų metų kaina yra 4400 Lt, tai pusmečio 2200 Lt
 
VVA priemimas
Stojant į Verslo vadybos studijų programą pagal LAMABPO svetainėje paskelbtą geriausiųjų eilės sudarymo aprašą reikalingi: matematikos, lietuvių kalbos ir užsienio kalbos arba istorijos egzaminai bei užsienio kalbos arba istorijos metinis pažymys.
 
Ieva
Jeigu as baigusi kolegija, ar galiu pas jus igyti universitetini issilavinima ir verslo bakalauro laipsni ir kiek tai uztruktu? 
VVA priemimas
Taip, VVA organizuoja 2 metų išlyginamąsias studijas, turintiems aukštąjį neuniversitetinį vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimą ir norintiems įgyti universitetinį išsilavinimą bei verslo bakalauro laipsnį.
 
Andrius
Skaiciau jusu tinklalapyje apie galimas studijas uzsienyje (paskutinius studiju metus)D.Britanijos universitete.Tai galioja tik dieniniam kursui, ar ir neakivaizdiniam ?
 
nezinomybe
ar tai yra ir kaune?ar priemat ir is profesiniu mokyklu?ir kiek kainuoja neakiwaizdziai mokytis?
 
VVA priemimas
Su Huddersfield University Business School yra pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl dvigubo diplomo. T.y. paskutiniuosius metus studijuojant Anglijoje įgyjami dviejų universitetų diplomai t.y. VVA ir Anglijos universiteto.
 
VVA priemimas
Verslo ir vadybos akademija studijas organizuoja Vilniaus mieste. Galimos ištęstinės (neakivaizdinės) studijos, kuomet užsiėmimai vyksta šeštadieniais.
Iš profesinių mokyklų priimame, jei ten esate įgiję vidurinį išsilavinimą.
Neakivaizdinių studijų metų kaina yra 4400 Lt (pusmečio 2200 Lt), nieko papildomai pirkti nereikia, visa studijom reikalinga medžiaga yra įskaičiuota į kainą.
 
Erikas
Sveiki, jeigu as turiu pakvietima i kita aukstaja mokykla, taciau ten nenoriu studijuoti, ar galiu atsisakyti kvietimo ir stoti tiesiogiai i VVA?
 
VVA priemimas
Erikai, taip, Jūs galite atsisakyti kvietimo ir tiesiogiai soti į VVA.
 
:))
Ar pas jus įgytas diplomas yra darbdavių vertinamas taip pat gerai kaip ir tas, kurį įgysiu tarkim studijuodamas ISM arba VU TVM?
 
VVA priemimas
VVA suteikiamas universitetinis išsilavinimas, tai yra toks pat išsilavinimas, kokį Jūs įgytumėte bet kuriame kitame universitete.
Atliktos mūsų absolventų darbdavių apklausos rodo, jog darbdaviai patenkinti VVA absolventais ir jie vertinami teigiamai! Vadinasi, VVA diplomas yra gerai vertinamas darbdavių.
 
kkk999
kur galima pasiziuret kokiu egzaminu reikia specialybei?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]