Klausimai apie LKKA


Gabija
Sveiki, laikiau tris egzaminus, mokyklinius. biologija-7, istorija-8, lietuviu-5. Ar yra galimybiu, kad istosiu i turizmo ir sporto vadyba? Metiniai: anglu-7 ir matematika-7 (B lygis).
Aciu.
 
weekuka
Noreciau paklausti,kur galeciau istoti su biologija,lietuviu ir vokieciu kalba?labai prasau atrasykit nes man labai svarbu,esu labai pasimetusi.jei neprieiciau cia ar kaip parasykit i skype:gretune36888.LAUKIU
 
Giedrius
Sveiki. Stojant i treniravimo sistemas reikai nurodyt norimo sporto krypti ? bet kaip ja nurodyt? www.lamabpo.lt tokio pasirinkimo nera.
 
vida
jei laikiau valstybinius lietuvių ,anglų, biologiją, ar galiu įstoti į kineziterapijos specialybę
 
Mindaugas
Matematika V 8%
Lietuviu.k V 43%
Istorija V 7%
Geografija M 7.
Kur galeciau istoti su tokiais egzaminais?
 
agne
ar istociau i vf sportine rekreacija ir turizma su tokiais egzaminu rezultatais":
anglu 47%
lietuviu 40%
istorija 23%
geografija metinis A lygiu 9
 
AUŠRA
Sveiki, norėčiau studijuoti kūno kultūrą arba treniravimo sistemas, ar gaučiau papildomų balų už tai, kad esu Vilniaus miesto rinktinės narė (esu užėmus ir prizines vietas Respublikinėse varžybose)? Ar balus skiria tik už dalyvavimą Respublikos rinktinėje. Ačiū
 
Dzina
Laba diena. Norėčiau paklausti. Noriu stoti į Kūno Kultūra - Šokis , kokius egzaminus turėčiau laikyti,kad įstočiau? ir kaip būtų galima gauti papildomų balų? šiais metais manęs laukia 12 klasė,o įstoti labai noriu.
 
Roberta
Ar pavyktų įstoti į sportinę rekreacija ir turizmą su tokiais rezultatais LT 40,IST 55 ir ANG 60,o geografijos nesimokiau nuo 10kl. tuomet turėjau is geo 7. Ir jei įstoju ar turiu šansų pakliūti į VF?
 
magson
kas įstojot i rekreaciją ir turizmą, rašykit, būsim bendrakursiai ;)
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Stojantieji į Kūno kultūros studijų programą turi būti išlaikę šiuos egzaminus: lietuviu kalbos, užsienio kalbos, biologijos ir turėti matematikos metinį pažymį. Stojantieji 2011 metais turi turėti vietoj matematikos metinio pažymio kūno kultūros metinį pažymį. Papildomi balai už sportinę veiklą yra skiriami šalies suaugusių ir jaunimo rinktinės nariams.
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Papildomus balus už sportinę veiklą skiriame stojantiesiems į Treniravimo sistemos ir kūno kultūra studijų programas. Papildomi balai skiriami šalies olimpinės ir suaugusiųjų rinktinės nariams, jaunimo rinktinės nariams (pagal Sporto departamento patvirtintus sąrašus)
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Sporto šaką reikės nurodyti tuomet, kai įstosite į LKKA Treniravimo sistemos studijų programą ir atvyksite pasirašyti studijų sutarties.
 
Jolita
Sveiki, ar imanoma pas jus istoti su visais mokykliniais egzaminais?
 
mante
sveiki, noreciau suzinoti nuo kada galima isigyti studento pazymejima. Kol kas lsp puslapyje raso jog nera duomenu apie mano studijas lkka.
 
svecias
Laba diena, kiek per papildoma priemima priimsit i kineziterapija vnf?
 
Klaudija
Laba diena.
Noreciau isitikinti ar tikrai gerai viska supratau.
Gal galite pakartoti kokiu egzaminiu ir kokiu metiniu paz. reikia norint istoti i treniravimo sistema?
 
JONAS
Sveiki noreciau suzinoti apie galimybe stoti i LKKA. siuo metu esu baiges KTK elektronikos specialybe ir igijas elektronikos bakalauro laipsni. kadangi vidurine mokykla baigiau senokai, nesu laikes biologijos egzamino. ar yra galimybe istoti i LKKA?
 
akire
kokiu egzaminu eikia norint stoti i kosmetologija?
 
Xardas
Sveiki. Noreciau suzinot kur galeciau istoti LKKA (ir as isvis tureciau sansu istoti) laikant lietuviu kalbos, anglu kalbos, matematikos (silpnokai) ir istorijos egzaminus, dar biologijos b lygio pazymys. Ar tureciau sansu istoti, kad ateityje galeciau buti pvz treneriu. Nepykit, zalias as sitoje srityje.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]