Klausimai apie LKKA


LKKA priėmimas
Laba diena,

Stojant i Kuno kulturos studiju programa nereikia laikyti stojamojo fizinio parengtumo egzamino. Siais metais reikes laikyti motyvacini testa, kuri organizuos Svietimo ir mokslo ministerija. Uz motyvacini testa bus prideti papildomi balai: 1,2. Taciau stojantysis, negaves motyvacinio testo ivertinimo, stoti i kuno kulturos studiju programa vis tiek gales. Uz pabaigta sporto mokykla papildomu balu nebus skiriama.
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Stojantysis i valstybes finansuojama vieta turetu buti islaikes tris valstybinius brandos egzaminus. I mokama vieta konkursai yra mazesni, todel gali buti laikyti tik du egzaminai (taciau Jusu galimybiu istoti dabar niekas negali nusakyti). Jeigu esate rinktines narys, papildomi balai bus prideti tik pasirinkus Treniravimo sistemu arba kuno kulturos studiju programa.
 
Edgaras
Sweiki,noreciau paklaust,kokiu dalyku reikia norint studijuoti taikomaja matematika?
 
Aurimas
o kiek is viso balu reikia surinkti norint studijuoti kuno kultura?
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Lietuvos kūno kultūros akademijoje yra Taikomosios fizinės veiklos studiju programa. Stojant į Taikomąją fizinę veiklą reikia laikyti šiuos brandos egzaminus: lietuvių k., chemiją arba matematiką, biologiją, turėti metinį chemijos arba matematikos pažymį.
 
LKKA priėmimas
Kviečiame į Atvirų durų dieną, kuri vyks š.m. balandžio 8 d. 12.00 val. aktų salėje (Kaunas, Sporto g. 6). Čia galėsite susipažinti su vykdomomis studijų programomis ir apžiūrėti Akademijos patalpas. O tie, kurie atsineš maudymosi kostiumą, galės sudalyvauti individualiose plaukimo pratybose.
 
Šarūnas
Sveiki. Norėjau paklausti kada bus konkursas gauti Kūno kultūros ženklą?
 
ass
laba dienaas turiu problemu su uzsienio kalba bet labai noriu mokitis trenerio specelybes tai ar imanoma man butu be uzsienio kalbos istoti?
 
Olegas
Laba Diena


noreciau suzinoti kokiu reik egzaminu stojant i sporto vadyba?
 
Audrius
Sveiki. Norėrčiau pasiteirauti. Jei aš išlaikysiu Lietuvių.k., Anglų.k., Istorijos egzaminus ir turėsiu metinį Matematikos įvertinimą, ar man įmanoma stoti i LKKA “Treniravimo sistemos” specialybę?
 
Matas
laba diena,noreciau stoti i kineziterapijos specialybe ar butinas matematikos egzaminas,chemijos nesimokiau 12kl.?
 
lukas
Sveiki ,norejau paklausti ,noriu stoti i turizmo ir sporto vadyba ,neakivaizdziai ,ka tureciau baigti ,jei galima man i emaila Lukas_kotvickis@yahoo.com ,labai dekingas. kokia mokslo kaina ,nors orientacine .

Pagarbiai ,Lukas.
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Jeigu Jūs stosite į Kūno kultūros studijų programa, Jums nereikes laikyti fiziniu pratimu. Taciau stojant į Kūno kultūros studijų programą (kaip ir Socialines pedagogikos), Jums reikes laikyti motyvacinį testą. Šį testą organizuos Švietimo ir mokslo ministerija, birželio menėsį. Daugiau informacijos: www.lamabpo.lt
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Stojant į Turizmo ir sporto vadybą reikia šių egzaminų: lietuvių kalbos, užsienio kalbos ir matematikos (arba istorijos)įvertinimų ir metinio pažymio matematikos arba istorijos.
 
magson
Laba diena. Noriu studijuoti sportinę rekreaciją ir turizmą. Laikau lietuvių kalbos,istorijos, anglų kalbos ir geografijos egzaminus. Ar pridės balų jei laikau geografijos egzaminą? ar vis vien žiūrės tik į metinį pažymį? dėkui už atsakymą.
 
Laima
Laba diena. Norėčiau paklausti. Noriu stoti į treniravimo sistemą - tinklinį. Kokį kūno kultūros kursą imti 11-oj klasėje ? Išplėstinį ar bendrą ? Ar išvis pasirinktinai imti B lygį ir atskirą sporto šaką, šiuo atveju tinklinį?
 
kristina
Sveiki,noreciau stoti i turizmo vadyba,taciau matematika mokausi B lygio.Suprantu pagal konkursiniu balu skaiciuote vertinama bus 0.Noreciau paklausti ar surinkus bendra balu skaiciu mazdaug 8 balus(preliminarus paskaiciavimas) galima buti istoti i turizmo vadyba, nes neturesiu matematikos egzamino.Dekoju uz atsakyma.
 
juodzke
Kur galiu įstoti jeigu žadu laikyti anglų k., biologijos, lietuvių k. galbut matematika,bet sunkiai manau bus su matematika... Ačiū už ats.;]
 
Mhm
Sveiki, ar imanoma istoti i rekreacija i turizma su lietuviu bei anglu valstybiniais egzaminais ir geografijos mokykliniu? I mokamas studijas ta prasme.
 
LKKA priėmimas
Laba diena,

Stojant i studiju programa "Sportine rekreacija ir turizmas" konkursinis balas bus skaiciuojamas is siu ivertinimu: lietuviu, uzsienio ir istorijos egzaminu ir geografijos metinio pazymio.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]