Klausimai apie LKKA


Deividas
Labadiena, niekur nerandu tų treniravimosi 36 specialybiu, gal galit nuoroda ar jas atsiust.
 
Aurimas
Norejau pasiteirauti, jeigu stoju i lkka kuno kulturos specialybe bet neakyvaizdziai ir turiu auksta konkursini bala pretenduoju i nemokama vieta, dekui uz atsakymus
 
Andrej
Laba diena, noreciau stoti i jusu universiteta kitais metais. ir dabar nezinau kokia specialybe imti, nes nesiseka matematika, o domina mokytjo darbas... siais metais galvoju laikyti 1. Lietuviu k. (valstybinis) 2. Anglu (valstybinis) 3. Istorija ( valstybinis) 4. Biologija (valstybinis) gal galetumete patarti, nes laikas bega o pasirinkt labai sunku... labai aciu.
 
Reda
Laba diena. Norėjau paklausti, ar galiu įstoti į sportinę rekreaciją ir turizmą jei laikysiu lietuvių, anglų ir geografijos egzaminus? o istorijos nesu pasirinkusi.
 
Roberta
Laba diena, jeigu as noriu stoti i treniravima ir pati sportuoju ta sporto saka o kuno kultura A lygis kokius man egzaminus reikes laikyti?
 
sportas
sveiki,jeigu as turiu issilaike tik geografija ir lietuviu mokyklini,bet esu rinktines narys,baigiau sporto mokykla,ar galeciau istoti i treniravimo moksla,boksa :)
 
Julijaaa
Laba diena, noriu stoti į jūsų universitetą, domina mokytojos darbas, labai įdomu būtų sužinoti kokių dalykų egzaminus rinktis, kokiais pažymiais baigti kitus dalykus, kurių nebūtinas egzaminas. ačiū
 
Dovydas
Laba diena,noriu paklausti kokiu egzaminu reikia stojant i kuno kultura?
 
Monika
Laba diena,norejau paklaust kokie balai turetu buti,norint istoti 2014m i vf taikomaja fizine veikla? Aciu
 
Beatrice
Laba diena, ar imanoma istoti i Treniravimo sistemas arba i sporto industrijas laikant lietuviu, anglu ir vokieciu egzaminus? Turiu biologija ir matematika A lygiu, tai gal metinis ivertinimas tiktu? Aciu
 
123
Laba diena, norejau paklausiti stojant i trenerius kokiu egzaminu reikia isilaikyti, ir ar kanors dadeda jai prilausai LFTA ir LSŠS?
 
Tadas
Kokiu egzaminu reikia norint mokintis futbolo treneriu?
 
vyzz
Jei neįsilaikęs užsienio kalbos,jei nepretenduoju stoti į valstybės finansuojama,įmanoma tai jog mane priimtu į pedagogika?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]