Klausimai apie LKKA


LUKAS
NORIU STOTI I KINEZITERAPIJOS SPECIALYBE CHEMIJA MOKAUSI A LYBIU , O MATEMATIKA - B LYGIU. AR MATEMATIKOS REIKIA TIK METINIO PAZYMIO , AR IR EGZAMINO?
 
Andzelika
Laba diena, Laikysiu egzaminus 12 klasei biologija (valstybini), Lietuviu (valstybini), Chemija (valstybini) bet su chemija daug sunkiau jei gaučiau mažai balu, galėčiau duot chemijos pažymi,į kokia specialybe su šiais dalykais galėčiau įstoti ? Ačiū už atsakymą .
 
Karolina
Sveiki,ar įmanoma įstoti į treniravimo sistemas,nelaikant anglų kalbos egzamino? Beje,jei kūno kultūros nerašo pažymių,o įskaitas,ką tuomet reikės rašyti prie kūno kultūros pažymio?
 
Greta
Ar imanoma istoti i kineziterapija laikant lietuviu, biologijos, matematikos, anglu valstybinius egzaminus, bet neturint chemijos?
 
osvaldas
sveiki ar visose specialybese yra reikalinga pereiti medicinos patikra ?
 
Evyte83
Ka galima butu studijuoti su tokiais egzaminais: Lietuviu k. virs 80% Istorija virs 60% Matematika 60-80% Noreciau istoti i valstybes finansuojama vieta.
 
Monika
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar yra tikimybė įstoti į LKKA jei nelaikai anglų egzamino? man ji nesiseka ir bijau jį laikyti, tai įdomu ar įstočiau be jo į kokią kinezetarapija ar kuno kultūros mokytoja?
 
norintis studijuoti
Sveiki :) noreciau paklaust ar be biologijos imanoma istiti i LKKA . as jos nesu pasirinkes bet turiu begalini nora studijuot ten :/
 
Desimtoke
Sveiki, dabar mus kankina dėl pasirenkamų dalykų.. Neseniai sumasčiau norą studijuoti LKKA, tačiau biologiją imsiu b lygiu. Ar įstočiau, be to kokią kryptį imt norit kažko link trenerio darbo ? :)
 
Vaida
Sveiki visi, norėčiau sužinoti ar į LKKA treniravimo sistemas įmanoma įstoti jei laikai visus privalomus vbe, bet metini pažymį turi iš sportinių šokių, o ne iš kūno kultūros ? Ačiū už atsakymą.
 
Karolina
Norejau paklausti, o uzsienio kalbos egzamina galima laikyti nebutinai anglu, o ir rusu, vokieciu? Ar butina anglu?
 
ausra
kokius egzaminus reikia laikyti norint stoti y kuno kultura?
 
bla
Kokių egzaminų reikia norint stoti į turizmo ir sporto vadybą? Kūno kultūrą?
 
Raminta
Laba diena, norejau pasiterauti ar galima įstoti į kuno kulturos studiju ptograma ar treniravima laikant šiuos egzaminus lietuviu kalba,biologija ir geografija,(y valstybes financuojama vieta)iš anksto ačiu už atsakymą:)
 
asws
Kokių dalykų reikia norint būt kuno kulturos mokytoju?
 
Dovydas
laba diena. kokius dalykus reiktu rinktis norint tapti kuno kulturos mokytoju?
 
lincyteaa
Labadiena. kokių dalykų reikia stojant į kūno kultūrą? Aš lankau krepšinį, atstovauju Ukmergės jaunių krepšinio komandai. Ar tai man pliusas?
 
Administratorius
Klausimus Lietuvos sporto universitetui užduokite skyrelyje konsultuoja universitetai.
 
pingviniene
Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises arba psichologijos mokslus ?
 
Karole
Sveiki, norėjau paklausti kokiu egzaminu reikia stojant i treniravimo sistemas 2015m?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]