DNS - alternatyvus mokytoju ruosimo koledzas


DNS
DNS yra daniško termino Det Nødvendige Seminarium santrumpa, kuri išvertus į lietuvių kalbą reiškia Būtinųjų mokytojų ruošimo koledžas. DNS savo veiklą pradėjo 1972 m. Ulfborge, Danijoje. Nuo to laiko Mozambike, Angoloje ir Malavyje buvo atidarytos dar 15 mokyklų, pagrįstų DNS idėjomis.
DNS Danijoje jau yra parengę maždaug 500 mokytojų, kurie dabar pasklidę po visą pasaulį moko vaikus, vadovauja mokykloms.
Ketverius metus jūs mokysitės, būti mokytoju. Ne tokiu mokytoju, kuris gali dirbti tik tradicinėje mokykloje, bet tokiu, kuris gali mokyti bet kur, kur tik reikia, kuris moko tuos, kuriuos reikia mokyti tiek skurstančioje, tiek pasiturinčioje pasaulio dalyje.
Koledžas turi savo gyvenimo stilių, išsiskiriantį tuo, kad pinigai ir laikas yra bendri. Pinigų užsidirbimas studijoms yra programos dalis. Taigi studentai baigdami koledžą neturi skolų.
Bendravimo kalba koledže yra anglų kalba. Studijų metu naudojama daugybė metodų: tyrimas, pranešimas, pristatymas, viešoji kalba, darbas su kompiuterių duomenų bazėmis ir praktika, reikalaujanti tiek atsakomybės, kiek jūs galite pakelti. Jūsų mokytojai bus jūsų specialybės mokytojai, kelionių bendrai, dėstytojai ir patarėjai šių įvairialypių, nuostabių ir vis naujus iššūkius metančių studijų metu.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]