renginiu organizavimas.Organizatorius, vedejas

Milda
Sveiki. Aš vis ieškau. Esu mokinė ir neužilgo reiks apsispręsti kur stoti. Gal galite man padėti? Nežinau kaip apibūdinti šį mano norą, bet.. Labai norėčiau šokti ir kartu vaidinti, t.y vaidinant šokti. Tai lyg ir teatras, tiesa? O gal klystu? Padėkite atrasti save.

Greta
Sveiki,mokausi 10klaseje...Mane domina renginiu organizavimas. As sugebu gerai dainuoti,moku vaidinti,taipat sokti,vedu renginius,kuriu scenarijus. Dar nesu apsiosprendusi ar as tai sugebesiu. Zadu stoti i gimnazija ir nezinau kokius dalykus reikia rinktis ir kokio lygio? butent renginiu organizatoriui.Prasau patarkit.

Agnė
ten kur reikia muzikoskaip supratau yra renginio vedimas, jame dalyvavimas,o aš ir kaip matau nemenkai kitų čia norime sužinoti, kur galima patį renginio ruošimą, organimzavimą studijuoti?
Renginio vedimas nėra tas pats kaip jo organizavimas, kaip besisietų, aš renginių vesti nenoriu, noriu juos kurti, tai kaip supratau kažkas panašesnio į tai yra VU KHF tikatai?
Na aš kaunietė, bet tas, kad humanitarinis man nepatinka, pas mane daugiau tiksliųjų dalykų. gal kas žinot, ką tiksliau apie šią programą VU KHF ? Ačiū

Oly
o jeigu aš noriu tik į organizavimą? na be LMTA ar būtina? ir kokius imti egzaminus? ačiū.

xoxy
sveiki. as noreciau suzinot gal kas ketina kazka pan uzsieny studiujuot? tada kur?

Ieva
Sveiki,jei studijuot sia specialybe tai bus ir vaidybos, dramos pamokos?
Lankau drama, esu smuikininke jau 8 metai, problemu enturiu del muzikos ar dar kazko kaip kiti, bet..... jei baigi renginiu organizavimo specialybe galima veliau ir i aktorius ar kaip?

laura
Sveiki visi;) man labai didelė problema iškilo , esu 10-tokė ir ruošiuosi eiti į gimnaziją,tačiau nežinau kokias man pamokas man reikia rinktis , kad vėliau galėčiau įstoti ir studijuoti renginių organizavimą.Taip pat labi noriu sužinoti kur galėčiau studijuot šią specialybę (man labiau patiktų kolegija)

Gabriele
Manau, kad renginių organizavimui svarbiausia yra vadyba. Ekonomika yra pagrindas, nes daugiausia reikia skaiciuoti.

svt
Gabriele, kokia dar ekonomika ir skaičiavimai? tuo rūpinasi buhalterija. Oganizavimui svarbiausias bruožas kūrybingumas, idėjų nestokojimas

skaja
Sveiki. Matau, kad ne tik man iskilo tokios problemos, kaip "kokiu egzaminu reikia?", "kokius dalykus kokiais lygiais rinktis?", "kur galima studijuoti?". I paskutini klausima galeciau siek tiek padeti. Kadangi pati esu is Siauliu, tai zinau, kad galima studijuoti SLK-Siaures Lietuvos kolegijoje. Taciau as labai noriu studijuoti Klaipedoje. Man buvo mineta, kad ten lyg ir yra kazkoks universitetas, taciau visiskai nieko nerandu. Labai padetu bet kokia informacija, nes laiko iki pasirinkimu lieka vis maziau...

sanndra
Kazkokia nesamone, kai gyvenau Lietuvoje norejau studijuoti renginiu vadyba , bet Lietuvos mokslinciai yra tiek sudo prigalvoja , kad nors per galva verskis neistosi. Kai atvykau i Svedija ramia galva istojau i sia specelybe ir dabar sau ramiausiai gyvenu.

Gretaa*
sveiki visi... na ka, ir man tokios pat problemos..esu siauliete, 10-toke.. reikia pasirinkti siais metais viska.. noriu i renginiu organizavima, jis yra Siauliu universitete, bet nezinau kokiu reikia egzaminu ir kokias pamokas pasiimti... prasau padekit, nebetenku vilties po truputi... niekur nerandu reikiamos informacijos...

indre
kur stoti norint studijuoti renginiu organizavima?

Asta
sveiki, as taipat del to paties:D o jeigu as laikau dailes egzamina ne muzikos netinka.?

Gustė
Sveiki! Tokią specialybę galit studijuoti VU KHF (Vilniaus Universitetas Kauno Humanitarinis Fakultetas), ji vadinasi Kultūros vadyba. Ten reikia Matematikos, lietuvių, užsienio k. ir istorijos. Dar galima studijuoti LMTA (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), ten ta specialybė vadinasi Meno vadyba (paskui skirstosi į muzikos, kino ar teatro). Na ten jau reikės lietuvių, užsienio k. ir bus stojamasis. Tai va. Apie kolegijas nelabai žinau, bet manau yra ir Vilniuj ir kokiuose Šiauliuose ar dar kur. Sėkmės♥3

Greta
Sveiki, gal kas žino kokiu lygiu reikia rinktis dalykus ir kokius??;)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]