Studijos Svedijoje


m920621m
Esu 11kl. Planuoju studijuoti Svedijoje. Jeigu kas nors studijuojate ar esate ten studijave, prasau pasidalinti patirtimi. Labiausiai mane domina pragyvenimas, darbo galimybes. Zinau, kad mokslas nemokamas. http://www.studyinsweden.se/Living-in-Sweden/Cost-of-living/ radau apytiksliai paskaiciuotas menesio islaidas. Litais gaunasi apie 2-2.5tukst. per menesi. Noreciau suzinoti kokiu tikslumu tos islaidos cia surasytos. Ar imanoma jas sumazinti iki ~1.5tukst. litu per menesi? Dar noreciau suzinoti, kokios ten galimybes isidarbinti studentui ir ar imanoma uzdirbti ~1.5tukst. per menesi. Jei ne, tai kiek imanoma? Dar vienas klausimas: ten stojant reikes laikyti TOEFL ar IELTS? Ar priklauso nuo univero? Ir kuom skiriasi University nuo University College (UC)? Kiek zinau, tai UC nera doktoranturos studiju, bet ar skiriasi mokymas juose? Ar nera taip kaip LT, kad viename daugiau moko teorijos, o kitame daugiau praktikos? Laukiu atsakymu. Aciu :)
 
monika
as taip pat duomiuosi studijomis Svedijoje. Tai kiek teko girdeti, IELTS ir TOEFL reikalingi,kai stoji i angliskas klases. O stojant i svediskas butinai turesi laikyt svedu kalbos egzamina. Be to yra tokiu universitetu,kurie tave 1m laiko apmokys svedu kalbos,po kuriu turesi laikyt egzamina ir tik tada galesi studijuot.
p.s. studiju anglu kalba jau nuo pirmo kurso Svedijoje yra labai mazai.Rekomenduojama stoti ne i pirma kursa
 
gogogustule
Sveiki, žinau, kad čia ne į temą, bet neradau vietos kur galėčiau paklausti. Gal kas žino kokių dokumentų ir ko reikia stojant į Kopenhagos universitetą? Labai ačiū
 
danute
gal galėtumėte išsamiau paaiškinti apie stojimą į Švedijos universiteus. Kur galima ir reikia laikyti egzaminus?

pagarbiai
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]